HUMAN DESİGN NEDİR?


Human Design karar vermekle ilgilidir. Hayatınızda nasıl her zaman doğru kararlar alacağınızı size gösterir. Bu vücudunuzun bilgeliğinin size rehberlik etmesine izin verme yoludur. Zihin her zaman dışarının koşullandırılmasının ve propagandasının etkisi altındadır ve sizin farklılığınızı yansıtmaz; kurallara, öğütlere ve başkalarının düşüncelerine göre gerçek kendiniz olmadan yaşamanıza neden olabilir.

Human Design’da doğum yeri, tarihi ve saati ile yaşam tablonuz hesaplanır. Sizin doğduğunuz andaki gezegenlerin konumları önemli rol oynar. Astrolojide de doğum yer ve zamanı doğum haritası çıkarmak için kullanılır ama Human Design dataları farklı şekilde kullanır ve yorumlar.

Human Design Sistemi geleneksel ve modern akım bilimlerinin sentezidir. Geleneksel olan astroloji, Çakra sitemi, Kabala ve I’Ching ile modern bilim olan genetik kod ve kuantum fizik sentezidir.

Human Design mantıklı, tutarlı, kolay anlaşılır bir sistemidir; aynı zamanda spiritüelliğe yeni bir yaklaşımdır ve bilimseldir. İlk bakışta çok teknik olarak gözükse de altında çok derin, hayat değiştirecek dönüşümleri getirir; özellikle kendini kabul etmeyi ve kendini sevmeyi.