DÖNÜŞÜM BAŞLASIN!


Tamamen kişiye özel, Human Design Sistemi, Kendi Dizaynını Yaşa Programı ve Koçluk temelli olup, hayatın her alanında dönüşümü yaşamak için geliştirilen kişisel Dönüşüm programıdır.

Aktif çalışmanın olduğu, durum değerlendirmelerinin ve kontrollerin yapıldığı, kişinin kendi gerçeğini en iyi şekilde yaşaması için ona özel uygulamaların olduğu kapsamlı bir yenilenme ve Dönüşüm programıdır.

Tanrılar Okulu kitabının kapağından şöyle yazar: “Hayatınızı zorbaca denetim altında tutan eski düşünme biçimlerini, köhne fikirleri, önyargıları ve boş inançları ve uzlaşmaları terk etmek için bir yönteme, bir sisteme, bir kaçış planına ihtiyaç vardır. Bir Okul’a ihtiyaç vardır. Kimse bunu tek başına başaramaz. İnsanın bunu daha önceden yaşamış ve üstesinden gelmiş bir kişiyle karşılaşması gerekiyor ve bu kişi, dünyanın kendisini uyutarak dayatma yoluyla anlattığı öyküsünden, ruhunu hapsettiği karanlıktan ve boğucu yasalardan kaçabilmeyi başarmış bir kişi olmalıdır.

İnsanın yazgısını değiştirebilmesi için psikolojisini ve doğru kabul ettiği inanç sistemini de değiştirmesi gerekmektedir. Kavgacı, kırılgan ve fani bir zihniyetin yarattığı zorbalığı kökünden çıkarıp atması şarttır.”

Dönüşüm; mücadele, çalışma ve azim istemektedir. Yedi yıllık bu dönüşüm sürecinin en zorlu olan ilk döneminde, hayatın daha kolay olması için ve hayatınızı dönüştürmeniz için birlikte çalışmaya sizi davet ediyorum.