SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR ?


Human Design, kendi faklılığınızı keşfetmeyi sağlayan ve kendinizi yaşama bilimidir. Kişisel Human Design haritanızda kendi doğanızla ilgili iç görüler kazanacaksınız: sağlığınız, psikolojiniz, zayıf-hassas noktalarınız ve limitleriniz, yetenekleriniz, güçlü yanlarınız ve hediyeleriniz. Human Design ile başka insanları da tanımanıza ve anlamanıza yardımcı olur, başkalarını yargılamanın ne kadar anlamsız olduğunu anlarsınız.

Sizin analiziniz size kim olduğunuz ve kim olmadığını söyler. Kullanım kılavuzudur. Hayat hikâyenizi anlamanıza başarı ve başarısızlıklarınıza farklı açılardan bakmanızı sağlar. Size karar vermedeki otoritenizi, onunla nasıl sağlıklı ve güvenilir kararlar alacağınızı anlatır. Bilinçaltı davranış kalıplarınızı anlatır ve sizi hangi koşullandırmaların hayat yolunuzdan, gerçeğinizden çıkarabileceğini söyler. Doğru kararlar almak hayatınızdaki dirençleri azaltır.

Sıklıkla insanlar, ilk Human Design analizinizden sonra rahatlama hissederler. Yılların getirmiş olduğu utanç, öfke, suçluluk, kusurlarının serbest bırakılmasına yardımcı olur. Analiz hayat amacı ve hayatın anlamının yeniden yapılanmasında yardımcı olabilir. Kendinize “kendiniz olma” sözü verebilirsiniz.

Human Design’ın özünde, hayatınızın tek otoritesinin kendiniz olduğu vardır.


Kendi dizaynınıza göre yaşadığınızda auranızın titreşimi değişecektir. Hayatınızda daha önceden karşılaştığınız direnç ve diğer negatif açılar yok olmaya başlayacaktır. Kendinizi tanımaya ve kendinizi yaşamaya başladıkça size kusurlu, eksik gelen yerlerin aslında eşsiz mükemmelliğinizin parçası olduğunu anlayacak, kabullenme ile birlikte dünyadaki en önemli şeye “kendini sevmeye” kavuşacaksınız. Yarışılacak kimse olmadığını anlayacak ve başkası olma özleminizi yitireceksiniz. Siz dünyaya bu dizaynınızı yaşamak için geldiniz ve bu dizayn sizin için en mükemmel olanıdır.

Kendini keşfetmek, tanımak için birçok yöntem var. Belki de kendi üzerinizde çalışıyorsunuz. Yıllarca farklı yollarla gerçekten ilerleme kaydetmiş olabilirsiniz. Human Design deneyiminizde inançlarınızı değiştirmeniz gerekmiyor, Human Design eğitimi almanız da gerekmiyor. En önemli ve temel konu kendi Strateji ve Otoritenizle karar vermektir. Artık hayatınızı zihninizin “bunu yapmalısın”, “böyle olmalısın” gibi sözlerle size sunduğu kararlardan uzaklaşarak, kendi özünüzün istediği ve sizin için doğru olan kararları almaya başladığınızda, hayatınızın nasıl değiştiğine ve bir başyapıta dönüştüğüne şahit olacaksınız.

Kısaca özetleyecek olursak:
• Kendi gerçeğinize uyanırsınız
• Kendinizi başkaları ile kıyaslama gereği duymadan kendiniz olma izni verirsiniz
• Hayat amacınıza giden yolda doğru kararlar alarak ilerlemenize yardımcı olur
• Yaşamın akışı ile uyumlu olmamızı sağlar
• Doğru yerleri bulup, sizin için doğru insanları ve fırsatları çekmenize olanak sağlar
• Koşullandırılmalarınızı dönüştürmenize olanak sağlar.
• Doğru frekansta çalıştığınızda farkındalığınız doğru çalışacaktır.